נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  "יש לסגור את הפער העצום בין היכולות הטכנולוגיות לתפעול"
30/10/2019 7:24

תומר שרון, מנכ"ל אואזיס. צילום: ניב קנטורhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... 9/10/6T7A4655-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


"קיים פער עצום בין היכולות, הצרכים וכוח האדם הטכנולוגי למערכות התפעול וההגנה. הפער הזה, שהוא חתיכת כאב ראש לארגונים, נוצר בשל הדינמיות, שהפכה לרכיב כבד משקל במערכות ה-IT הארגוניות. כדי לסגור פער קיים ומתמשך זה נדרשת דינמיות לא רק ברמה האפליקטיבית, אלא גם בשכבות התשתיות והגנת הסייבר. בשל אותה דינמיות, על הארגונים לעבוד קשה יותר ובאופן שונה. היא מחייבת שינויים שניתן לעשותם ברמה הטכנולוגית, אבל קשים למימוש ברמה התפעולית", כך אמר תומר שרון, מנכ''ל אואזיס.


שרון דיבר בפתח אירוע TechITup - הפורום הטכנולוגי השנתי של אואזיס. האירוע, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך היום (ד') באולם האירועים הבית באזור התעשייה ברעננה, בהשתתפות נציגי לקוחות החברה ושותפיה העסקיים.


לדבריו, "הדינמיות שארגונים זקוקים לה מחייבת גם תגובות דינמיות. כך, יש כיום כלים לאיסוף נתונים שונים, ויש לנתח אותם, כדי לספק תגובה כמענה. זהו אתגר לא פשוט - לענות לשינויים ולעשות זאת באופן זריז ויעיל".צילום ועריכת וידיאו: ליאור רובינשטיין


"נדרשת דינמיות גם בעולמות הרישות, הדטה סנטר והענן"


על פי שרון, "הדינמיות שבתגובה צריכה להיות לא רק בעולם הסייבר, אלא גם בעולמות הרישות, הדטה סנטר והענן, לרבות יכולת אפקטיבית לניהול סביבה מרובת עננים והיברידית".


"לכן", אמר, "חברנו לשלושה שותפים עסקיים - פאלו אלטו, F5 וג'וניפר. שלוש החברות הללו זיהו את אותו הפער והן מציעות כלים להתמודד אתו. הן הבינו שאי אפשר לספק יותר 'עוד מאותו הדבר' והן באות עם גישה חדשנית, עם מוצרים ושירותים מתקדמים, שנותנים מענה לדינמיות הנדרשת כיום בעולם ה-IT. רק עם בשורה אחרת ניתן לענות לאתגר הפישוט של המצב המורכב שבו ארגונים נמצאים - ולתת להם תשתית לעבודה".


"אואזיס ממשיכה להעמיק את פעילותה בעולמות של התשתיות, התקשורת והגנת הסייבר", הוסיף שרון. "ערכנו פרויקטים רבים, בהם הבאנו את הידע והניסיון שלנו לידי ביטוי, לרבות ברמה של הטמעת התפיסה הדינמית בשכבות המחשוב שבארגון. אם בעבר זוהינו בעיקר עם מגזר ההיי-טק, כעת יש לנו יותר לקוחות מסורתיים, גופים מהמגזר הציבורי והביטחוני, חברות תעשייה וארגוני אנטרפרייז. ארגונים אלה מבינים שעליהם לצמצם את הפער הקיים ולבצע קפיצת מדרגה שתספק את הדינמיות הנדרשת כחלק מהמענה".


"הייתה לאואזיס שנה מוצלחת", אמר. "נמשיך את הצמיחה שלנו ונעמיק את אחיזתנו בשוק. חווינו גידול בהיקף כוח האדם שלנו השנה והמגמה תימשך".


שרון סיכם בציינו כי "מגמת הדינמיות תימשך ואף תגדל ב-2020. היא מחייבת את הארגונים להתאמות ולשיפורים - על מנת לספק מענה דינמי".


הפוסט "יש לסגור את הפער העצום בין היכולות הטכנולוגיות לתפעול" הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.