נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  חברת הקונגרס הביכה את מארק צוקרברג – והפכה לוויראלית
30/10 6:14

אלכסנדריה אוקסיו-קורטז, חברת הקונגרס האמריקני, נציגת המפלגה הדמוקרטית מטעם המחוז ה-14 של ניו יורק. צילום מתוך וויקיפדיהhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ocasio-cortez-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


אלכסנדריה אוקסיו-קורטז, חברת הקונגרס האמריקני, נציגת המפלגה הדמוקרטית מטעם המחוז ה-14 של ניו יורק, הצליחה לככב בתקשורת העולמית מאז השימוע שבו השתתף מארק צוקרברג, מנכ"ל ומייסד פייסבוק, לפני שבוע (ד').


בתחילה היא פשוט ריכזה את מירב תשומת הלב הציבורית משום שאתגרה את הבוס של ענקית הרשתות החברתיות בשאלות בנוגע למדיניות הפרסומים הפוליטיים של החברה שלו, וגרמה לו לגמגם ולהיראות מובך עד מאוד. אלא שאחר כך האימפקט של אוקסיו-קורטז עבר דווקא לרשתות החברתיות, שם היא כבשה את הפלטפורמות השונות עם שלל ממים שהתבססו על צילום מוצלח אחד שלה מאותו דיון סוער. 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: