נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  נשים ומחשבים: אלינה קייקוב, קווליטסט
30/10/2019 3:22

https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2019/10/אלינה-קייקוב-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


שם ותפקיד: אלינה קייקוב, מנהלת תחום QA בחברת קווליטסט.


תפקידים קודמים: את דרכי התחלתי בתחום משאבי אנוש, שם רכשתי ידע רב בגיוס וניהול אישי ומותאם לכל עובד. לאחר מכן עשיתי הסבה לתחום ה-QA והתחלתי את דרכי כבודקת בבנק הפועלים. תוך זמן קצר קודמתי לתפקיד ראש צוות והובלתי פרויקטים בתחום המשכנתאות והאשראי. כיום אני עובדת בקווליטסט כמנהלת תחום QA בפרויקט פינטק רחב היקף, שנעשה באחד מהבנקים הגדולים בישראל, ובמסגרתו אני מנהלת  50 עובדים, המחולקים לשישה צוותים בתחומי ידע שונים ומגוונים.


השכלה: בוגרת תואר ראשון בניהול טכנולוגי מ-Champlain College. במהלך השנים העשרתי את הידע באמצעות קורסים רבים והסמכות בתחום הטכנולוגי, הניהולי והפיננסי.


מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה?

עוד בצעירותי נמשכתי לעולם המדעים והטכנולוגיה. מגיל צעיר השתלבתי בתוכנית לילדים מחוננים באוניברסיטת בר אילן, אשר כללה לימודי מחשבים ותכנות. כנערה לקחתי חלק במגוון תוכניות למנהיגות צעירה, ולכן הבחירה ללמוד תואר המשלב טכנולוגיה וניהול הייתה די טבעית עבורי.


במסגרת תפקידי הנוכחי כראש תחום QA בחברת קווליטסט, אני נחשפת לעולמות תוכן מגוונים, שמהווים חלק מחזית הטכנולוגיה בשוק הפיננסי ובשוק החופשי. יש לי את היכולת וההזדמנות ללמוד, להשפיע ולקחת חלק בפרויקטים מאתגרים וחדשניים.


האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?


בניגוד לנשים רבות, הדרך שלי בתעשייה הייתה רוויה באנשים שהיו פתוחים לתת לי באופן אישי הזדמנויות וקידום התפתחותי וניהולי. עם זאת, לא כל הנשים זוכות להזדמנויות כאלה ואלו שכן עדיין חוות לעתים אפליה בנושא השכר.


ההכרה בשדרה ניהולית נשית תפסה תאוצה חיובית משמעותית בשנים האחרונות, אך לצד זה חשוב לזכור, שנדרש לפתח גם את ההכרה השווה מול גברים בהיבט השכר, שכן אין שום שוני בין גברים ונשים מבחינת היכולות שלנו בתחום.


לשמחתי, בקווליטסט נותנים הזדמנויות שוות לנשים וגברים כאחד עד להנהלה הבכירה ביותר.


האם נתקלת אישית באפליה כזאת?


הדרך שלי הייתה מאוד אינדיווידואלית ובאופן אישי לא נתקלתי באפליה כזו, אך כן הייתי חשופה לכך מנשים שעבדתי איתן לאורך השנים. זהו תחום מאוד חשוב עבורי, ומעבר ליכולת והרצון שלנו כנשים לצמוח, להתפתח ולנהל חיי קריירה ומשפחה, נדרש גם הרצון וההבנה של המעסיק.

אני מקווה שבעתיד חברות נוספות יפעלו בקידום נשים בתעשייה באופן שווה.


הפוסט נשים ומחשבים: אלינה קייקוב, קווליטסט הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.