נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  פיליפס ישראל אירחה את סגן השר האתיופי לחדשנות וטכנולוגיה
7/8 6:23

מימין: השגריר דוואנו קדיר, ראש מטה שר החוץ האתיופי; שאמאבו פיטאמו, מנכ"ל אגף המזרח התיכון במשרד החוץ האתיופי; אבירם סושרד, מנכ"ל פיליפס ישראל; סלאמוויט דאוויט, מנכ"לית הסוכנות האתיופית לקשרי חוץ; רטה אלמו נגה, שגריר אתיופיה; ג'מאל באכר, סגן השר האתיופי לחדשנות; ודורון בר-נתן, מנכ"ל פיליפס מדיקל סיסטמס טכנולוגיות. צילום: סטודיו שלמה שוהםhttps://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2019/08/ציפי-פיליפס-300x208.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


פיליפס ישראל אירחה משלחת של 10 נציגים בכירים של ממשלת אתיופיה באתר החברה בחיפה ואת מייסדי JerWay, אשר הוקמה על ידי חמישה ישראלים יוצאי אתיופיה.


את הביקור הוביל דורון בר-נתן, מנכ"ל Philips Medical Systems Technologies, מרכז הפיתוח והייצור של פיליפס בישראל. במהלך הביקור סיירו חברי המשלחת באתר הייצור והפיתוח של פיליפס ונחשפו לטכנולוגיות הבריאות המתקדמות והחדשניות של החברה, המסייעות כבר היום לשפר את חייהם של 2.2 מיליארד איש ברחבי העולם. בר נתן אמר, כי "כחברה אשר שמה לה למטרה לשפר את חייהם של 3 מיליארד איש בשנה, פיליפס רואה בשוק האתיופי הצומח וביבשת אפריקה כולה יעד אסטרגי. אנו מודים על ההזדמנות להציג את החדשנות הישראלית פורצת הדרך בתחום הדימות ומערכות המידע הרפואיות ונשמח מאוד להרחיב את שיתוף הפעולה עם ממשלת אתיופיה".


בין חברי המשלחת היו השגריר דוואנו קדיר – ראש מטה שר החוץ וראש המשלחת; ג'מאל באכר – סגן השר לחדשנות וטכנולוגיה; שאמאבו פיטאמו – מנכ"ל אגף המזרח התיכון במשרד החוץ האתיופי; רטה אלמו נגה – שגריר אתיופיה בישראל ונציגים נוספים. המשלחת לוותה על ידי מייסדי חברת JerWay, המתמקדת בפעילות עסקית המניבה ערך חברתי אינהרנטי ואחראית על הזמנה ואירוח המשלחת בישראל. כמו כן, מפיליפס השתתף במפגש אבירם סושרד, מנכ"ל פיליפס אלקטרוניקס ישראל, האחראי על המכירות לשוק הישראלי ולשווקים בינלאומיים.


ג'מאל באכר, סגן השר לחדשנות וטכנולוגיה, אמר כי, "אתיופיה היא אחת מהכלכלות הצומחות בעולם ותחומי הרפואה והחינוך לטכנולוגיה נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו משקיעים משאבים משמעותיים בבניית תשתיות ויכולות רפואיות. חברת פיליפס העוסקת בחדשנות בתחום הרפואה יכולה לסייע לנו בכך ואני בטוח כי פיליפס ישראל תזניק את איכות הרפואה באתיופיה באמצעות מגוון הפתרונות והיכולות המוכחים שלה".


דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.


[caption id="attachment_297077" align="alignnone" width="600"] מימין: השגריר דוואנו קדיר, ראש מטה שר החוץ האתיופי; שאמאבו פיטאמו, מנכ"ל אגף המזרח התיכון במשרד החוץ האתיופי; אבירם סושרד, מנכ"ל פיליפס ישראל; סלאמוויט דאוויט, מנכ"לית הסוכנות האתיופית לקשרי חוץ; רטה אלמו נגה, שגריר אתיופיה; ג'מאל באכר, סגן השר האתיופי לחדשנות; ודורון בר-נתן, מנכ"ל פיליפס מדיקל סיסטמס טכנולוגיות. צילום: סטודיו שלמה שוהם[/caption]


הפוסט פיליפס ישראל אירחה את סגן השר האתיופי לחדשנות וטכנולוגיה הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.