נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  ״ענן גמיש וגלובלי – האופן הנפוץ בו ארגונים יפעלו"
7/8 2:13

ארווה רנו, דירקטור בכיר לספקי ענן באזור EMEA ב-VMware. צילום: יח"צhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ult-VMware600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


"העובדה שארגונים הולכים לענן כבר אינה חידוש. מחקרים מצביעים על כך שמרבית הארגונים הולכים, או ילכו, ליותר מענן אחד, לצד חלק מהפעילות, שיישאר בחצר הבית. על ספקיות ה-IT להיערך למצב בו הארגונים יפעלו בסביבה מרובת עננים, עם יכולת לעבוד בענן היברידי - כי זו תהיה הדרך הנפוצה", כך אמר ארווה רנו, דירקטור בכיר לספקי ענן באזור EMEA ב-VMware.


לדברי רנו, "זה עשור אנחנו מובילים את השינויים במערכי ה-IT הארגוניים. התחלנו עם וירטואליזציה לשרתים, משם עברנו לאחסון ולרישות. סיפקנו לענן הפרטי בדטה סנטר נראות ואבטחת מידע. לאחר מכן מימשנו את תפיסת הדטה סנטר מוגדר התוכנה (SDDC) עם מיכון וניהול. כיום כבר 70% מהארגונים מנצלים את ה-SSDC באופן מלא".


רנו אמר כי "92% מהלקוחות רוצים להרחיב את הפעילות לענן הציבורי, לטובת פעילות בענן ההיברידי - יכולת להגר לענן ולפתח עליו אפליקציות, בלי לוותר על השקעות העבר בדטה סנטר. הם רוצים ספק שירות שיעניק אותן רמות של הלימה לרגולציות ואבטחת מידע שקיימות בענן הפרטי. עם VMware על גבי AWS, אנחנו מעניקים להם יכולות לפעול בענן היברידי בסביבה מרובת עננים".


לדבריו, "אנחנו מלווים את הלקוחות הארגוניים במסע היקר והמורכב שלהם, לכל אורכו. את המנמ''ר לא מעניין הענן, או איזה ענן - אלא האפליקציות, והתאמתן לעבודה בעולם החדש. טלדור השקיעה בתשתיות שלנו, ואנחנו ערבים לכך שריבוי העומסים לא יפגע בביצועים".


רנו סיכם באמרו כי "כספקית שירותים מנוהלים (MSP), טלדור מציעה, עם ענן ה-xGlobe Hybride שלה, שירותי תשתיות IT לארגונים באופן מלא ומוכלל, עם מענה לחיבור הנדרש בין עולמות ה-IT הישן והחדש, הפחתת עלויות, איזון עומסים ושמירה על הביצועים. VMware על גבי AWS, באמצעות xGlobe, שהיא שותפה של vCloud - זהו הגל הבא".


"ערך מוסף שלנו: תשתיות VMware גלובליות לפי דרישה"


קארן שלו, מנהלת פיתוח עסקי לשותפי ענן תחום VMware on AWS בדרום ומרכז אירופה, אמרה כי "טלדור הרחיבה את שירותי האירוח שהיא סיפקה, לאחר רכישתה את xGlobe בסוף 2015 - וכעת, לצד שירותי האירוח המסורתיים, היא תספק פתרונות ענן מנוהלים מבוססי פלטפורמת VMware SDDC ב-AWS DCs. כך, למשל, התאוששות מאסון כשירות (DRaaS), פתרונות מחשוב לצרכים משתנים והקמת פרויקטים היברידיים עם נוכחות גלובלית זמינים ב-xGlobe מבית טלדור".


לדבריה, "ערך מוסף שלנו הוא היכולת להשכיר תשתיות VMware גלובליות לפי דרישה, במתכונת של שעה, יום, שבוע או חודש. כך, לקוחות המעוניינים להרים סביבת בדיקות לזמן קצוב יכולים לעשות זאת במהרה ובלא התחייבות לחומרה, או לשכירות לתקופה ארוכה מראש".


[caption id="attachment_296764" align="alignnone" width="600"]קארן שלו, מנהלת פיתוח עסקי לשותפי ענן על VMware on AWS לדרום ומרכז אירופה. צילום: יח"צ קארן שלו, מנהלת פיתוח עסקי לשותפי ענן על VMware on AWS לדרום ומרכז אירופה. צילום: יח"צ[/caption]


שלו הוסיפה כי "טלדור היא ספק ורסטילי (MSP), שמספק פתרונות ללקוחות אנטרפרייז, כמו גם שירותים מנוהלים ללקוחות קטנים ובינוניים, בענן הציבורי - VMware על AWS. כך אנחנו עונים על הצורך בהרחבה משמעותית של הקיבולת והביצועים - לפרק זמן נתון. נמשיך לענות על הצורך של ארגונים לנתב את פעילות ה-IT שלהם בין הדטה סנטר והענן, עם תמיכה מרכזית אחת, ניהול אחד וניטור אחוד - בעבודה מול MSP".


"'הזרוע הארוכה והרחבה' של מנהל התשתיות"


בועז יהודה, מנכ''ל טלדור תקשורת, אמר כי "עם רכישת xGlobe לפני שלוש שנים, שינינו את המתכונת המסורתית של הפעילות שלנו, כארגון העוסק בעולמות האנטרפרייז ברישוי מסורתי. xGlobe הגיעה עם 400 לקוחות שקיבלו בעיקר שירותי אירוח וניהול האירוח".


"בשנה האחרונה, מאז כניסתי לתפקיד, עשינו 'מתיחת פנים' לשירותים: הרחבנו את ההיצע שלנו והכשרנו את אנשינו לעבודה בעולם הענן הציבורי. לתפיסתי, הענן הוא עוד הרחבה של הדטה סנטר הקיים. מדובר בתוספת מבורכת, המממשת את התפיסה שלנו, שלפיה סביבות הענן והרישוי המסורתי ימשיכו לפעול - בהתאם לצרכי הלקוח. לכן, פתרון היברידי, דוגמת VMware על גבי AWS - הוא הנכון ביותר", אמר.


[caption id="attachment_184947" align="alignnone" width="600"]בועז יהודה, מנכ"ל טלדור תקשורת. צילום: קובי קנטור ז"ל בועז יהודה, מנכ"ל טלדור תקשורת. צילום: קובי קנטור ז"ל[/caption]


יהודה ציין כי "התחלנו בפעילות זו לפני כחודשיים. לצד השירות הפועל כבר, של DRaaS, נציע שירותים נוספים, כגון ניהול עומסים ובדיקות אפליקציות. אנחנו מספקים גמישות שלא ניתן למצוא במקומות אחרים, לצד יכולת ניהול גדולה. טלדור דרך xGlobe משמשת כ-'זרוע ארוכה והרחבה' למנהל התשתיות, ואני צופה שיתווספו לנו עשרות לקוחות ב-2020".


הפוסט ״ענן גמיש וגלובלי – האופן הנפוץ בו ארגונים יפעלו" הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.