נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עושים טכנולוגיה בגאווה
25/6/2019 4:11

אירוע שולחנות עגולים. מימין לשמאל: שי דיוויס, חבר הנהלה LGBTech, דן ענבר, מנהל מרכזי הפיתוח דל טכנולוגיות בישראל, ארנה ברי, עידן רול, ח"כ מטעם כחול לבן, אמנון נויבך, יו"ר הבורסה לני"ע, שחר גרמבק, מייסד LGBTech, ג'רמי סיף ותומר אליאס, חברי הנהלה LGBTech. צילום: לוז דנוסhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... nnamed-file-3-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


מגוון ושוויון בחברה (הן Society והן Company) הם חלק מערכי Dell-EMC ישראל, ובהתאם לערכים אלו פועלת החברה, בהובלת מרכז הפיתוח, בפעילות פנים-ארגונית והשתתפות פעילה במצעדי גאווה.


[caption id="attachment_293751" align="alignnone" width="600"]דוכן דל טכנולוגיות במצעד הגאווה בת"א. צילום: האגודה למען הלהט"ב. דוכן דל טכנולוגיות במצעד הגאווה בת"א. צילום: האגודה למען הלהט"ב.[/caption]


השנה, שיתוף הפעולה עם האגודה למען הלהט"ב וקהילת הלהט"ב בענף ההייטק - LGBTech - עלה מדרגה. במהלך השבועות האחרונים חולקו ברחבי הארץ מאות דגלי גאווה עם לוגו החברה, וכן מדבקות, שלטים, וסרטונים הופצו בקמפיין משותף עם האגודה למען הלהט"ב ואתר וואלה!.


[caption id="attachment_293750" align="alignnone" width="600"]אירוע שולחנות עגולים. מימין לשמאל: שי דיוויס, חבר הנהלה LGBTech, דן ענבר, מנהל מרכזי הפיתוח דל טכנולוגיות בישראל, ארנה ברי, עידן רול, ח"כ מטעם כחול לבן, אמנון נויבך, יו"ר הבורסה לני"ע, שחר גרמבק, מייסד LGBTech, ג'רמי סיף ותומר אליאס, חברי הנהלה LGBTech. צילום: לוז דנוס אירוע שולחנות עגולים. מימין לשמאל: שי דיוויס, חבר הנהלה LGBTech, דן ענבר, מנהל מרכזי הפיתוח דל טכנולוגיות בישראל, ארנה ברי, עידן רול, ח"כ מטעם כחול לבן, אמנון נויבך, יו"ר הבורסה לני"ע, שחר גרמבק, מייסד LGBTech, ג'רמי סיף ותומר אליאס, חברי הנהלה LGBTech. צילום: לוז דנוס[/caption]


בין כל הפעילויות שקיימה החברה החודש בנושא הגאווה, הוביל דן ענבר, מנכ"ל מרכזי הפיתוח של Dell EMC ישראל, מפגש שולחנות עגולים בנושא גיוון בעולם העסקי. המפגש התקיים בבית הבורסה לני"ע בהשתתפות מנהלים מהתעשייה, נציגי ארגון LGBTech, נציגי שגרירויות קנדה, בריטניה וארה"ב, עיריית ת"א ולשכת המסחר הבינ"ל.


"ב-Dell-EMC דואגים שבכל אתרי החברה בישראל לא תהיה שמץ אפליה על רקע מין, מגדר, דת ולאום ואני שמח להרגיש שמקום העבודה שלי הוא גם חלק ממרקם החיים שלי. לצד כל הקבוצות הקהילתיות והחברתיות שיש בארגון, הפועלות לקידום נושאי מגוון, אקולוגיה וכדומה, קבוצת PRIDE פועלת לקידום הקהילה, הן בתוך החברה והן מחוצה לה", אמר מאור שדה, מפתח תוכנה מ-Dell-EMC.


דיילי ציפי צפתה, התמלאה גאווה, נצפתה וחזרה עם תמונות


הפוסט עושים טכנולוגיה בגאווה הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.