נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  הראל משתמשת באלסטיק לשיפור היעילות ולהובלת הטרנספורמציה הדיגיטלית
25/6 6:32

ניב רז, מנהל הטכנולוגיות הראשי בהראל. צילום: מיה דרור כרמיhttps://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2019/06/AAAA-1-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, אשר מבצעת תהליך של טרנספורמציה דיגיטלית ואף זכתה לאחרונה בפרסים יוקרתיים על התהליך שהחברה עוברת, הופכת את הדטה ליתרון תחרותי באמצעות השימוש בטכנולוגיה של חברת החיפוש אלסטיק, המאפשרת לה הענקת חוויית לקוח מעולה"כיום חוויית הלקוח מונעת דטה", מסביר ניב רז, מנהל הטכנולוגיות הראשי בהראל. "הטכנולוגיה של אלסטיק מאפשרת לנו להעניק לגורמים בחברה יכולות אנליטיקה, ניתוח והפקת תובנות ויזואליות במהירות ובקלות וללא ידע מוקדם".


"הראל ביטוח ממשיכה לשפר את הפעילות העסקית של החברה תוך התמקדות ביעילות ושיפור חווית הלקוח", אמר אייל אפרת, מנהל המידע בהראל. "הטכנולוגיה של אלסטיק היא אחת מאבני היסוד העיקריים שלנו במערך הדיגיטלי והתפעולי. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לייעל תהליכים בכדי לספק ללקוחות שירות פשוט, מהיר ואישי יותר".


Elastic Stack מספקת להראל מענה לחזון הדיגיטלי של החברה ולאתגרים שלה, בניהם יכולות אנליטיקה ללא צורך במומחיות ייחודית בתחום ניתוח המידע.


לאתר החברה לחצו כאן.


הפוסט הראל משתמשת באלסטיק לשיפור היעילות ולהובלת הטרנספורמציה הדיגיטלית הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: