נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  סיילספורס רכשה את טאבליאו תמורת 15.7 מיליארד דולר
11/6 2:11

Salesforce. מקור: BigStockhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... -242352385600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


עוד עסקת ענק בשוק מחשוב הענן: סיילספורס הודיעה באופן רשמי על רכישת טאבליאו, המתמחה בוויזואליזציה של נתונים, תמורת 15.7 מיליארד דולר.


העסקה מבוססת במלואה על החלפת מניות, שעל פניו מספקת פרמיה גבוהה מאוד לבעלי המניות של החברה הנרכשת. זאת, לאור העובדה שהערכת השווי של טאבליאו בסוף השבוע עמדה על כ-10.8 מיליארד דולר.


עבור סיילספורס מדובר בעוד עסקה שמאפשרת לה להרחיב את השירותים שהיא מעניקה אל מעבר ל-CRM. עם השלמת הרכישה הנוכחית היא תוכל לספק כלי אנליטיקה שעוזרים בכל שכבות הארגון לנתח טוב יותר את הנתונים העסקיים הנאספים בנפחים גדולים, וכאמור, באופן ויזואלי שאמור להקל על ההבנה והנוחיות של הלקוחות עוד יותר.


לטאבליאו, לפי ההערכות, יותר מ-85,000 לקוחות משלמים, והיא צפויה להמשיך לתפקד כחברת בת עצמאית לאחר השלמת הרכישה, כולל שמירה על המיתוג שלה.


"ליצור מגע עם לקוחות ולהבין אותם"


"אנחנו משלבים ביחד את ה-CRM מספר אחת בעולם עם פלטפורמת האנליטיקה מספר אחת. טאבליאו עוזרת לאנשים לראות ולהבין את המידע, וסיילספורס עוזרת לאנשים ליצור מגע עם לקוחות ולהבין אותם. זה באמת הטוב משני העולמות עבור הלקוחות שלנו - שילוב של שתי פלטפורמות קריטיות להן זקוק כל לקוח כדי להבין את העולם בו הוא פועל", אמר לאחר ההכרזה מרק בניוף, מנכ"ל משותף בסיילספורס.


ההכרזה הזו מגיעה זמן קצר מאוד לאחר שגוגל הכריזה על מהלך דומה. החברה מסרה כי היא רוכשת ב-2.6 מיליארד דולר את לוקר לניתוח נתונים בזמן אמת, כדי לצרף אותה לפורטפוליו שירותי הענן שהיא מציעה.


הפוסט סיילספורס רכשה את טאבליאו תמורת 15.7 מיליארד דולר הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: