נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
צופים בדיון זה: 1 משתמשים אנונימיים
אנונימי  
#1 UTurn - פורטל לימוד הנהיגה המקיף בישראל

לאחרונה עלה לאוויר פורטל לימוד הנהיגה המקיף בישראל - UTurn. בפורטל ניתן למצוא את כל התשובות לאלו החפצים ברישיון הנהיגה, מהורדת טפסים ישירות מהאתר לדוגמא: טופס ירוק ועד הסבר לגבי תחנות הצילום הפרוסות בארץ ומיקומי מפעילות הבחינות האזוריות.

מערכת לימוד תיאוריה חינמית, כן כן אינך טועה !!!
הפורטל נותן לגולשים בו מערך לימוד תיאוריה און ליין מהמתקדמות ביותר ובחינם.
מערכת לימוד התיאוריה בנויה ברוח צעירה ועכשווית ומנסה ולא במעט להקל על הלמדים למבחן התיאוריה הרשמי.

דבר נוסף שהמערכת מציעה למשתמשים בה, פרסים !!! כל סוף חודש ירוכזו כל הציונים של הגולשים בחודש האחרון ושלושת המקומות הראשונים יזכו בפרסים ללא הגרלה.
אלמנט נוסף בפורטל הינו אינדקס מורי נהיגה ארצי מקיף ביותר בו ניתן למצוא בכל כרטיס מורה את כל הפרטים הרלוונטיים לגביו, מהו אזור הפעילות בו מתנהל המורה, וותק, סוג הרכב אותו הוא מפעיל וכדומה.
האתר מעדכן באופן יום יומי את תכניו ומעדכן את גולשיו בכל ידיעה בתחום הנהיגה בכלל ובעולם לימוד הנהיגה בפרט, עדכונים לגבי משרד הרישוי והתחבורה, תקנות תעבורה המשתנות מפעם לפעם, ידיעות מעניינות, סרטונים וכדומה.

מדינת חלם
בשבועות האחרונים עלה לאוויר מערך לימוד התיאוריה החדש ברחבי הארץ, מערך תיאוריה זה כולל חומר לימוד שונה ממה שנלמד בעבר, תוספת נכבדת של שאלות, ותמרורים חדשים. כפי שניתן ללמוד אנו חיים במדינה המתיימרת להיות מדינה מערבית אך רחוקה לממש חזון זה, הצעות חוק עוברת מצד אחד אך בפועל לא מיושמות במלואן.
עדות חיה, מעבר לימוד התאוריה בין המערך הקודם לחדש נעשה בצורה מסורבלת ולא מובנת, בימים אלה מפרסם משרד התחבורה ביטול והקפאה של חלק מהשאלות והתמרורים במערך התיאוריה החדש, בשל חוסר הבנה מצד התלמידים, (שפה גבוהה מידי להבנה) דבר הגורם לבלבול בקרב בני הנוער, חוסר בטחון ואחוז מעבר נמוך במבחן התיאוריה.
למרות העובדות הנ"ל אישר משרד התחבורה את פרסום מערך התאוריה החדש.
השאלה הראשונה שמתבקשת להישאל היא איך קורה מצב שמשרד התחבורה מאשר דבר ללא כל בדיקה מקיפה או עריכת סקרים ובדיקות בקרב בני נוער?
פרסום זה מוכיח באמת מי יושב בכיסאות הגבוהים ומאשר את מה שעתיד להיות הגורם המבדיל בין חיים למוות בכבישים.

צוות הפורטל UTurn ער למצב ונלחם מידי יום מול המערכת, אנו מנסים לעשות הכול בכדי שמערכת לימוד התיאוריה החדשה שעלתה בימים האחרונים באתרנו תהיה נעימה ותעביר את חומר הלימוד בצורה נוחה וכיפית ככול האפשר, ותיתן תשובה לכל אותם תלמידים עובדי עצות שלא מוצאים את עצמם ומעוניינים בסך הכול במעבר מבחן התיאוריה וברישיון נהיגה.

לכניסה לפורטל UTurn לחץ כאן

 UTurn - פורטל לימוד הנהיגה המקיף בישראל

דווח למינהלת האתר
אנונימי  
#2 תגובה: UTurn - פורטל לימוד הנהיגה המקיף בישראל
נשמע מצוין אבל אני עדיין ממליץ לאנשים שילמדו דרך האתר של למד יש שם מלא תרגולים שעוזרים ושאלות שיופיעו שם יכולות להופיע בתיאוריה!

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.