נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
צופים בדיון זה: 1 משתמשים אנונימיים
rinatbarka rinatbarka
 • קפץ לביקור חטוף
 • נשלח בתאריך: 29/7/2015 19:57
#1 מה חשוב לדעת על בית השקעות ?!
אנשים רבים אינם מכירים ביכולותיהם הגבוהות של בתי ההשקעות בישראל למנף את כספם באופן משמעותי שעשוי להוביל אותם למעמד גבוה יותר כלכלית ולשנות את חייהם מקצה לקצה. כיום ישנה מגמת פתיחות והבנה כלפי עולם ההשקעות, וכן התפתחות מקצועית עצומה בבתי ההשקעות הקיימים והחדשים.

עבור מי שאינו מכיר את עולם ההשקעות ורוצה לדעת עוד על בית השקעות וכל הנוגע לתחום זה מוזמן להמשיך ולקרוא את המאמר הזה השופף אור על התחום כולו.

תפקידו של בית השקעות
באופן כללי ותיאורטי תפקידו של בית השקעות הוא לקחת את הכסף שלכם (סכום אותו אתם מקדישים לטובת ההשקעה) ומשקיע אותו באפיקים שונים בארץ ובעולם, אפיקים בעלי יתרונות בולטים על אחרים ופוטנציאל כלכלי להניב רווחים. העניין כולו מתבצע בעזרת מנהלי תיקי לקוחות המבצעים עבורכם את השירות.

ניהול תיק השקעות
ניהול תיק השקעות משמעותו ראייה מרחבית של תיק הלקוח, על הסכום המצוי בו ועל כל האמצעים לשדרג אותו לרווח. מנהל תיק השקעות טוב יודע כיצד לפרוס את סכום ההשקעה בצורה סולידית אך אמיצה באפיקים שונים. לבנות תמהיל רצוי ומצוי המאפשר בסופו של דבר להניב את המקסימום מן התמהיל בהתחשב בכל הפרמטרים שברשותו: מצב הלקוח ובקשתו האישית, מצב השוק, האפיקים העומדים לרשותו וסכום הכסף להשקעה כמובן.

הרשאה לחשבון, כן או לא?
לבחירתו של הלקוח אפשרות להעביר סכום כסף להשקעה אל בית השקעות שבחר או להעניק למנהל ההשקעות שלו את הסמכות לבצע פעולות ישירות אל תוך החשבון. פעולות אלו מגובות כמובן בעדכונים שוטפים אל מול הלקוח, אך הם נעשות באופן עצמאי על ידי מנהל התיק.

מי הם מנהלי תיקי הלקוחות?

בית השקעות מקצועי מאגד לעצמו צוות מנצח של מנהלי תיקי השקעות, כל אחד מהם בעל ידע עצום בתחום, אקדמאי ועוד. בעל ניסיון עשיר בניהול תיקי לקוחות ועיסוק באפיקי השקעה, היכרות עם עולם הסחר הבינלאומי וכמובן יכולת לתת שירות אישי, יעיל, איכותי ומקצועי עבור כל לקוח. הבחירה במנהל תיק לקוח היא של המשקיע בלבד, בהמלצת בית ההשקעות כמובן.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.